У Смілі колишню швейну фабрику хочуть перетворити на цвинтар

2019 12 09 sveuka

 

На одній із нарад з питань ЖКГ порушили проблему подальшої долі аварійної небезпечної споруди – приміщення колишньої швейної фабрики, яке знаходиться у районі біля школи №8.
Спочатку з’ясовували, хто повинен займатися цим питанням. У відділі з надзвичайних ситуацій пояснили, що це проблема інспекції з благоустрою міста, пише smila-ua

Потім начальник відділу з благоустрою Олександр Яценко проінформував, що кілька років тому вони довго шукали останніх власників цієї швейної фабрики. Зрештою власники дали дозвіл міській раді розпоряджатися майном на власний розсуд. Але офіційний лист про цей дозвіл десь зник. Його треба поновлювати.

Потім підприємці хотіли розібрати стару фабрику на будматеріали. Але місцеві активісти не дали їм це зробити і заблокували будівельну техніку. Отримавши збитки від простою техніки, бізнесмени відмовилися працювати.
Зараз знову знайшлася людина, яка готова займатись цим питанням і впорядкувати територію колишньої швейної фабрики. Всі знають, що цю фабрику побудували на місці німецьких захоронень під час Другої Світової війни. Частково людські решти перепоховали, але ще якась частина так і залишається лежати на тому місці.

Міський голова Олексій Цибко сказав, що спершу потрібно прибрати ділянку, а потім звернутися до німецького посольства і спільно шукати можливості, щоб створити на тому місці цвинтар.
– Треба поважати історію і прах предків. На людських кістках неможливо щось збудувати, там не повинно бути ніяких розважальних центрів і закладів. Найкраще там зробити цвинтар та висадити алею, – запропонував міський голова.

12 Грудня, 2019 в 10:28 / Переглядів: 450

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про