Школи Катеринопільщини забезпечені твердим паливом до 1-го березня, а газом – до кінця поточного року

«Станом на 19.11.2019 року для забезпечення навчальних закладів твердим паливом придбано 279 складометрів дров, що становить 82 % від потреби на опалювальний сезон, 21840 т. вугілля, що становить 12.% від потреби на опалювальний сезон, 10 т. палет з твердої деревини. Наявних об`ємів твердого палива вистачить до 01.03.2020», − ідеться на сайті Катеринопільської райдержадміністрації, пише сайт Вісті Черкащини.

Окрім того, РДА інформує, що діють угоди на постачання, транспортування та розподіл природного газу й електроенергії до кінця поточного року: «На придбання у 2019 році природного газу передбачено 3249 тис. грн., електроенергії – 900 тис. грн.» Станом на початок опалювального сезону в котельнях навчальних закладів проведено комплекс передпускових робіт. «Усі котельні, інженерні комунікації обстежено, складено акти за участю старшого державного інспектора з енергетичного нагляду»,− заспокоюють чиновники.

До слова, мережа котелень навчальних закладів та установ системи освіти Катеринопільського району, що підпорядковуються відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, складається з 19 об’єктів, з них – 10 опалюються газовими котлами, 8 – твердопаливними, 1- електрокотлом.

Модемні вузли обліку газу, як того вимагає «Черкасигаз», на Катеринопільщині обіцяють у 4 школах встановити до 1-го січня і ще у двох − до 1-го лютого.

Для двох шкіл придбано нові котли: у Шостаківський НВК (50 тис. грн.), Петраківський НВК (238 тис.грн.). У Вікнинському НВК, як уже зазначалось раніше у нашому виданні, збудовано модульну котельню вартістю 1496 тис. грн..

Шкода тільки, що через малу кількість учнів, Шостаківський НВК І-ІІ ст. останнім часом перебуває під загрозою реорганізації в початкову школу. Питання закриття або реорганізації малокомплектних шкіл нинішні катеринопільські посадовці вирішили перекласти на плечі керівництва майбутньої громади.

Сподіваємось, що з прийняттям нового бюджету, у 2020 році проблем із теплопостачанням у наших школах не буде.

8 Грудня, 2019 в 13:00 / Переглядів: 585

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про