На Черкащині у “маленькій Франції” вирощують морські делікатеси для гурманів

Нещодавно за сприяння Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості учні 6-9 класів Краснопільського навчально-виховного комбінату відвідали ТОВ «ХЕЛІКСАМ», що займається розведенням незвичайних молюсків – равликів. Повідомили у обласному центрі зайнятості.

«Екзотичні для нашої країни равлики є звичним делікатесом для ряду європейських країн, і зокрема для Франції. Равлики практично не хворіють та потребують мінімального догляду», – відзначив директор равликової ферми Олександр Руденко.

Під час екскурсії товариством він ознайомив присутніх з умовами розведення, догляду та зберігання равликів.

Для дітей була чудова нагода спостерігати за годуванням равликів, їх купанням та пакуванням для перевезення до ресторацій та закладів харчування.

Юнаки та дівчата жваво ділились емоціями та робили фото на згадку про незвичайну та пізнавальну екскурсію.

Після закінченню заходу, начальниця відділу активної підтримки безробітних Юлія Прокопенко запросила школярів до районної філії для проходження профдіагностичного тестування.

У свою чергу, директор Уманської районної філії Василь Скрипник наголосив, що у житті кожної людини вибір професії – серйозний та відповідальний крок. Від цього рішення залежатиме – добробут людини та її сім”ї, можливості реалізації її інтересів, перспективи  творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Тому самопізнання з метою усвідомлення своїх потенційних можливостей є дуже важливим для обґрунтованого професійного вибору.

6 Грудня, 2019 в 14:00 / Переглядів: 765

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про