Уманчанин створив сольний альбом за 100 днів

Уманський співак, автор пісень та виконавець Iгор Забудський випускає сольний альбом, який має назву «#100Днів». Про це йдеться на сайті Громадське Умань.

Альбом написаний в рамках челенджа «#100dayschallenge» (зроби за 100 днів), що є, перш за все, викликом для самого артиста. Таку ціль Ігор поставив перед собою 3 вересня, про що заявив у своєму інстаграм-акаунті і «перевиконав план», випустивши збірку пісень раніше.

Ця робота грає велику роль у житті артиста, адже Ігор спродюсував безліч творів для інших виконавців, працюючих у різних напрямках музики. Та, попри наполегливість та працьовитість, завжди прагнув чогось більшого, та відкладав свої роботи на потім. Врешті, віднайшовши власне звучання, голос, який найкраще віддзеркалить сутність та внутрішній стан Ігоря, артист розпочав кропітку роботу над власним альбомом.

Вперше він все створює сам та для себе – починаючи від слів та музики, і закінчуючи аранжуванням та продакшном. Весь альбом здебільшого наповнений ліричними піснями та, за словами виконавця, композиції нікого не залишать байдужим, адже феноменом артиста є простота та душевність у творчості. Ігоря можна зустріти на вулиці чи в звичайній кав’ярні. Цей образ співак і несе у маси своєю творчістю –  він простий перехожий, який з радістю зіграє на гітарі та заспіває пісень.

Головною метою Ігоря Забудського є самовираження та розкриття внутрішнього світу артиста, тому обкладинка альбому, пісні, кліпи є досить простими та зрозумілими для кожного слухача.

Відмінною рисою співака є звучання сильного та, інколи, навіть грубого голосу, який, в поєднанні з м’якими інструментами та аранжуванням, перетворюється водночас на щось нестандартне та неймовірно магнетичне, що гіпнотизує та приваблює.

«Творчість, краса і тяга до прекрасного – ось ці ідеали переслідую я і поклоняюся їм. І для створення цього не обов’язково ніжитися на яхті або сидіти у дорогому басейні. Іноді для щастя потрібен рюкзак за плечима, хороше взуття, озеро в горах, чашка чаю та відчуття повної свободи.   І це принесе тобі набагато більше радості та задоволення від життя», – так говорить про свій альбом “#100Днів” сам артист.

5 Грудня, 2019 в 08:58 / Переглядів: 538

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про