Мер Сміли збирається судитися із “Нафтогазом” через несправедливий борг

Мер Сміли Цибко збирається судитися з “Нафтогазом” через несправедливий борг приватної компанії “Смілаенергоінвест” у розмірі 86 млн. грн., що “навісили” на місто.

Про це повідомляє “Сміла.ua”, нагадуючи, що напередодні опалювального сезону міський голова Олексій Цибко обіцяв на камери після старту опалювального сезону розпочати суди, щоб позбавити місто несправедливого та непосильного боргу у 86 мільйонів гривень, який вимиває із бюджету всі кошти на розвиток.

Опалювальний сезон вже почався, і пішли чутки, що судитися за борги не будуть, бо це нереально, щоб Сміла змогла тягатися з таким потужним монстром, як “Укрнафтогаз”.

Проте міський голова Олексій Цибко підтвердив, що він готовий робити все, що було ним задекларовано. Тобто суди будуть. Чи виграє він їх, чи програє – нікому не відомо. Але він має твердий намір спробувати відновити справедливість.

Для початку йому потрібно посилитись і мати підтримку хороших юристів. Дуже допомагатиме у цій справі його радник, якого планують поставити на посаду першого заступника міського голови – юрист Андрій Журида.

3 Грудня, 2019 в 13:00 / Переглядів: 587

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про