На Черкащині можна буде слідкувати онлайн за вирубкою лісів

До кінця року на Черкащині планують запустити електронний реєстр для отримання дозволів на вирубку лісу. 

Про це інформує пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

– Це реєстр дозвільних документів, які дають право здійснювати господарську діяльність, пов’язану із заготівлею деревини. Реєстр лісорубних квитків покриває всю територію України. Ми зібрали всі дані в одному місці й почали робити їх більш доступними для громадськості, – повідомив генеральний директор державного підприємства “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр”  Держлісагентства Віктор Мельниченко.

У реєстрі нині можна переглянути інформацію про 27 тисяч виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Створена онлайн-карта рубок, яка також працює в пілотному режимі і поширюється на три області – Чернігівську, Полтавську, Рівненську.

Черкаська область, як і решта областей України, має з’явитися на карті до кінця року. Нині ж вирішують технічні питання.

Щоб подивитися реєстр, можна зайти на сайт LK.UKRFOREST.COM та ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок.

Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.

24 Жовтня, 2019 в 11:10 / Переглядів: 433

Теми: Політика,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про