У селищі на Черкащині знімають фільм за твором відомого українського письменника

У селищі на Черкащині знімають фільм за твором відомого українського письменника

Селище Стеблів, що на Корсунщині, завжди приваблювало туристів своєю неповторною красою. Тут у різні часи знімали художні фільми «Золоті литаври» за новелою Олеся Гончара «Соняшники», «Дударики», «Обітниця», «Толока» режисера М.Ільєнка, а також численні документальні фільми на Нечуєвську та духовну тематику, повідомляє «Надросся».

У вересні до Стеблева прибула знімальна група, яка розпочала роботу над проектом створення літературного сценарію повнометражного ігрового фільму «Джеря» режисера Ірини Правило за мотивами повісті земляка, класика української літератури І. С. Нечуя-Левицького «Микола Джеря» за підтримки українського культурного фонду.

Треба зазначити, що повість «Микола Джеря» було екранізовано на Першій державній кінофабриці (пізніше «Одеська кіностудія») Всеукраїнського фото- кіноуправління режисерами Марком Терещенком та Йозефом Роном у далекому 1926 році.

У селищі на Черкащині знімають фільм за твором відомого українського письменника

У межах проекту при взаємодії з працівниками музею І. С. Нечуя-Левицького в Стеблеві та надання організаційної допомоги було здійснено експедиції шляхами головного героя твору, досліджено зв’язок життя та творчості самого Івана Нечуя-Левицького з образами повісті.

У період з 24 до 28 вересня команда кінематографістів здійснювала зйомки тизеру (рекламного ролика) до проекту (атмосферного відео). Основною локацією було обрано смт Стеблів та його околиці, зокрема, старе русло Росі Самовілка. Саме пейзажі цих місць описані у повісті «Микола Джеря» І.Нечуєм-Левицьким.

27 Вересня, 2019 в 11:00 / Переглядів: 320

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про