На Черкащині школярі майструють будиночки для безпритульних тварин

На Черкащині школярі майструють будиночки для безпритульних тварин (ВІДЕО)

 

Учні Смілянської школи-колегіуму №3 власноруч роблять дерев’яні будиночки для котів, у яких немає дому.

Про це йдеться у сюжеті UA:Суспільне.

Таку ідею школа втілює в життя разом зі Смілянським міським центром соцслужб для сім’ї, дітей та молоді. Діти самостійно шукають моделі і розробляють проекти «котобудинків».

Деякі будиночки учні 5-11 класів майструють на уроках праці та вдома. Виготовляють житло для котів із матеріалів природного походження, здебільшого деревини. А щоб будиночки не розмокали під дощем, їх вкривають тонким залізом.

Учні вже зробили 20 будиночків для безпритульних тварин. Школярі розставляють їх по мікрорайонах Сміли. Цю територію волонтерка Валентина Клименко називає гуртожитком для котів. Фахівець Смілянського міського центру соцслужб Євген Матвєєнко координує роботу між волонтерами та школами та визначає, у яких місцях райцентру поставити житло для тварин.

Заступниця директора школи Світлани Гаращенко каже, що періодично учні долучаються і до інших доброчинних акцій: «На початку березня вже за традицією відзначаємо Міжнародний день котів, і наші учні, хто має вдома котиків, приносять їх у школу, у нас проходить виставка, і так ми виховуємо гуманне ставлення до котів, до інших».

Детальніше – у сюжеті:

Вересень 26, 2019 в 16:09 / Переглядів: 83

Теми: Суспільство,Черкащина