Державна служба зайнятості розробила веб-базовану Платформу для профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Її мета – профорієнтація у дистанційному режимі. Платформа дає можливість пройти тестування у будь-якому місці, де є доступ до Інтернету.

Так, наприклад, за сприяння Уманського міського центру зайнятості з початку функціонування Платформи, психологічне тестування пройшли 76 осіб, з них 67 – учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

«Скористатися Платформою може кожен, у кого є потреба у виборі, або зміні професії, майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та навичок. Аналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці служби зайнятості. Вони не тільки нададуть професійну консультацію щодо вибору напрямку професійної діяльності, а й розкажуть про актуальні пропозиції на ринку праці», – наголошує директор Уманського міського центру зайнятості Степан Фащевський. За його словами, дистанційно отримати послуги з профорієнтації можуть як старшокласники, які ще тільки визначаються з майбутньою професією, так і дорослі, які бажають її змінити. Для цього достатньо зустрітися з профконсультантом, заявити про своє бажання та отримати код доступу.

Повідомляє Уманський міський центр зайнятості.