Олег Винник запустив власний ювелірний бренд

Зірковий співак з Черкащини Олег Винник запустив власний ювелірний бренд. Про це він ексклюзивно розповів «Зірковому шляху», пише Вичерпно.

За лаштунками концерту кумир «вовчиць» зізнався, що запустив власну лінію ювелірних прикрас.

– До речі, я сам обирав дизайн. Я взагалі звик бачити на людях прикраси, щоб вони мали гармонійний вигляд з тілом. Тому що можна одягти на себе будь-що, якісь діаманти, алмази за шалені гроші, але смаку в цьому не буде. І мені дуже важливо, щоб прикраси пасували людині, — зізнався співак.

Зірковий співак з Черкащини запустив власний ювелірний бренд (ВІДЕО)

Поки коштовності виготовляються тільки зі срібла, і їх вартість — рівно 1973 гривні, як і рік народження самого артиста. Співак також обіцяє для всіх прихильниць своєї творчості прикраси з золота і у вигляді вовчиці.

Бал на честь маленької мрійниці відбувся у Київському академічному театрі ляльок. До здійснення мрії долучилися принци і принцеси – команда акторів Національного академічного театру імені Лесі Українки, які вже вдруге допомагають втілювати мрій підопічних проєкту «Здійсни мрію». Коли Настя з захопленням розглядала палац до неї вийшов омріяний принц – Олег Винник з букетом троянд.

21 Вересня, 2019 в 16:30 / Переглядів: 325

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of