15-річна уманчанка з хворобою хребта створила відеоролик про «Нову Софіївку»

Screenshot 1

15-річна Світлана Біліченко з Умані створила відеоролик про сучасний парк «Нова Софіївка». Дівчинка хворіє на двосторонній кіфосколіоз ІІІ ступеня (комбінована деформація хребта) та змушена постійно носити корсет. Та це не заважає їй займатися улюбленим заняттям ― створенням красивих відеофільмів, пише 04744.інфо.

Світлана Біліченко працювала над відеороликом «Симфонія води» разом із вчителем інформатики Уманської загальноосвітньої школи №14 Валентиною Перепелицею. Головною темою відеоролика став єдиний у Східній Європі фентезі-парк «Нова Софіївка».

Рідні та близькі Світлани Біліченко переконані, що поширення відеоролику «Симфонія води» в мережі Інтернет сприятиме скорішому одужанню Світлани Біліченко та спонукатиме дівчинку покращувати свої навички створення відеофільмів.

Нагадаємо, що сучасний парк «Нова Софіївка» у місті Умань було відкрито для відвідувачів 14 липня. Ініціатором будівництва фентезі-парку є народний депутат України Антон Яценко. Парламентар не лише виступив автором ідеї створення «Нової Софіївки», а й добився фінансування на її реалізацію.

Вересень 19, 2019 в 10:45 / Переглядів: 179

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина