Через втрати чиновниками документів дитячу спортивну школу «Спартак» в Черкасах не можуть здати в експлуатацію

Проектна документація загубилася після помпезного відкриття дитячо-юнацької спортивної школи, яку не можуть здати в експлуатацію вже більше року, повідомляє Верховенство права.

Відкриття дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» діти і їх батьки чекали майже п’ять років, а поки займалися в орендованому приміщенні. Рік тому школу нарешті відкрили, під неї перебудували колишній кінотеатр. На гучному і помпезному відкритті, природно, попіарилися всі місцеві чиновники. А потім з’ясувалося, що проектна документація загубилася.
І тепер ні тренери, ні батьки учнів не знають, чи зможуть вони продовжити заняття завтра …

Протягом цього складного року заняття то скасовували, то знову дозволяли рішенням виконкому. Крім того, тренерам постійно затримують зарплату, що теж пояснюють проблемами зі здачею приміщення.

Як виявилося з необхідних 40 документів втрачена майже половина. Зокрема, немає проектно-кошторисної документації 2014 року, 2015 і 2016 роки, а без них департамент архітектури не може узгодити експлуатацію будівлі. Директор школи Тетяна Бордовская стверджує, що документів не бачила, так як приміщення прийняла влітку 2017 року. Було тільки рішення Черкаської міськради про передачу і все. На підставі його школу і прийняли.

Цікаво, що реконструкцію приміщення під школу почали влітку 2016. Тоді на реконструкцію та закупівлю обладнання витратили близько 14 мільйонів гривень – 55% з державного і 45% з місцевого бюджетів. А за час ремонту змінилося кілька проектувальників і підрядників.

Куди подівся оригінал проектно-кошторисної документації з’ясовують правоохоронці. Уже відкриті два кримінальні провадження, але ні документів, ні винуватих поки не знайшли.

19 Вересня, 2019 в 16:30 / Переглядів: 170

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of