Черкаський виробник виявив у великих торгових мережах підробки своєї продукції

Фальсифіковані рибні консерви «Сайра тихоокеанська натуральна» і «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» під маркувальними знаками рибоконсервного заводу ТОВ «Альфа-Етекс» були виявлені в магазинах Києва, Черкас та Дніпра. Відкрито кримінальне провадження. Про це пише Верховенство права.

На початку вересня 2019 року в регіональних і національних мережах України було виявлено факт реалізації рибоконсервної продукції «Сайра тихоокеанська натуральна» ТМ «Аквамарин» і «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» ТМ «Аквамарин», що належить ТОВ «Інтерфлот», з використанням маркувальних знаків черкаського рибоконсервного заводу ТОВ «Альфа-Етекс». За заявою представника компанії ТОВ «Альфа-Етекс», ця продукція була виготовлена без відома і згоди ТОВ «Альфа-Етекс», невідомо де, без дотримання виробничих стандартів даного підприємства.

Дії шахраїв можуть завдати шкоди здоров’ю покупців підроблених консервів. Підривається ділова репутація ТОВ «Альфа-Етекс». Також значної шкоди наноситься державі, оскільки є всі ознаки ухилення від сплати податків в бюджет.

Значні партії такий підробленої продукції виявлені майже у всіх національних торгових мережах. За цими фактами Національною поліцією складено протоколи в київському супермаркеті «Велика Кишеня» на вул. Григоренко, 26, в черкаському супермаркеті «Делікат +» на бульварі Шевченка, 385, і в супермаркеті «АТБ» по вул. Титова 29-Б в місті Дніпрі. Співробітники Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області вилучили для проведення експертизи виявлені в супермаркеті «Делікат +» консерви «Сайра тихоокеанська натуральна» ТМ «Аквамарин» вагою 230 грамів в банках з ключем і без ключа, «Товстолобик обсмажений в томатному соусі» ТМ «Аквамарин »вагою 230 грамів вилучено по чеку представником Чечелівське відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Відкрито кримінальне провадження № 12019251010004992, відомості про правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Паралельно з Національною поліцією виявленням підробленої продукції зайнялися співробітники Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, а також Державної фіскальної служби.

19 Вересня, 2019 в 15:30 / Переглядів: 736

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про