Для опікового відділення черкаські енергетики придбали медобладнання

За підтримки ТОВ «Черкасиенергозбут» в опікове відділення Першої міської лікарні Черкас був придбаний венозний візуалізатор. Про це повідомили у прес-службі товариства, передає Діловий регіон.

Це сучасний портативний прилад, принцип дії якого полягає у візуалізації вен перед їх пункцією. Сам пристрій працює за принципом випромінювання малопотужного лазера, який підшкірно виявляє вени при наведені на шкіру і робить світлову проекцію малюнка вен у місці сканування.

Використання судинного детектора допомагає вирішити проблему пошуку малопомітних вен (особливо у дітей, які досить чутливі до болю) і пришвидшити надання медичної допомоги.

Також, портативність приладу дає можливість маніпуляційній медичній сестрі максимально зменшити кількість спроб сліпого пошуку вен.

Як зауважив Петро Осауленко, лікар-комбустіолог опікового відділення:

“Веноскан – пристрій, який необхідний у складних випадках пошуку вен для своєчасної внутрішньовенно інфузії важкообпечених хворих у нашому відділені, і поки що він, наскільки мені відомо, перший у Черкасах. В подальшому цей пристрій допоможе більш якісно і швидко надавати спеціалізовану медичну допомогу при опіках, особливо, маленьким пацієнтам. Це вже не перша допомога ТОВ «Черкасиенергозбут» опіковому відділенню. Завдяки таким нашим друзям рівень надання медичних послуг зростає.”

16 Вересня, 2019 в 10:00 / Переглядів: 206

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про