На Черкащині розшукують майбутніх голів районних державних адміністрацій

Команда президента Володимира Зеленського через проект Lift шукає нових людей, які готові очолити посади  районних державних адміністрацій Черкащини. Про це пише Громадське: Умань.

Основне завдання – консолідація зусиль усіх структурних підрозділів райдержадміністрації задля соціально-економічного та культурного розвитку району.

 

Майбутній очільник району отримає наступні повноваження:

  • Здійснюватиме безпосереднє керівництво адміністрацією
  • Організовуватиме роботу з виконання вимог Конституції та законів України, актів Президента, Кабміну, інших органів виконавчої влади
  • Призначатиме на посаду та звільнятиме з посад своїх помічників, керівників структурних підрозділів РДА
  • Розроблятиме та виконуватиме бюджет, програми соціально-економічного та культурного розвитку району
  • Забезпечуватиме реалізацію державної політики в правовій сфері
  • Представлятиме РДА у відносинах з іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими організаціями, установами, підприємствами, громадянами – як в Україні, так і за її межами

 

Кандидат у політичні діячі повинен мати вищу освіту, вміти ефективно керувати людьми, не боятися телекамер та питань журналістів, вміти працювати з великим потоком інформації, не боятися складнощів та перепон, негативно ставитися до корупції і не бути раніше притягнутим до кримінальної відповідальності. Майбутній голова повинен мати базові знання законодавства України.

Усі претенденти можуть залишати резюме на сайті проекту Lift.

Вересень 12, 2019 в 15:00 / Переглядів: 327

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина