В уманському університеті процвітає корупція та пресинг викладачів і студентів (відео)

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини звинувачують в корумпованості та пресингу викладачів і студентів.

В мережу виклали відео, у якому розкривається схема збагачення ректора університету Олександра Безлюдного. Мова йде про побори за заліки та екзамени для студентів, а також про масове звільнення викладачів.

Безлюдний Олександр Іванович починав свою кар’єру з посади голови приймальної комісії. Згодом став першим проректором. У 2015 році методом систематичних скарг своїх поплічників прибрав з посади ректора Наталію Побірченко. Аби забезпечити собі ласе місце, Олександр Іванович усунув конкурентів Олену Ярошинську та Тетяну Кочубей, що мали величезний досвід роботи і учений ступінь доктора.

Першим ділом новопризначений керманич затіяв вартісний ремонт у своєму кабінеті, закупив обладнання відеоспостереження, щоб і на роботі, і вдома контролювати персонал та студентів. А от за час управлінської діяльності Безлюдного Не з’явилося жодної нової навчальної лабораторії.

Ректор сформував “кишенькову” Вчену раду університету , яка приймає “потрібні” рішення. Для цього під тиском було звільнено 8 деканів з 12 факультетів. За 3 роки Безлюдного при владі стіни університету залишили близько 100 педагогів, ще 8 працівників необґрунтовано понижено в посаді.

Це призвело до кадрового голодування. Декани та завідуючі кафедр мають вчену ступінь та спеціальність, які не відповідають напрямку підготовки студентів. У 2018 році УДПУ пройшов акредитацію без необхідного кадрового забезпечення.

Сам ректор має базову освіту вчителя англійської мови, але ніколи не викладав її ні в школі, ні у ВНЗ. Тема докторської з історії педагогіки, яку захистив Безлюдний, нікому не відома. Монографію і автореферат її ніхто ніколи не бачив.

Звучить абсурдно, але за вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Олександра Безлюдного нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Будь-які скарги викладачів ігноруються, а протести присікаються. Колектив заляканий.

А все тому, що в стінах ВНЗ ходять величезні суми грошей: взятки, побори, фінансові махінації із соціальними стипендіями. Усі здобутки мають свої тарифи: вступ у магістратуру на державну форму навчання – 300-500 доларів, влаштуватися на посаду викладача – 800-1000 доларів, вступ в аспірантуру, захистити дисертацію, продовжити трудовий контракт – по 500 доларів.

Щоб скласти сесію, студенту слід заплатити через декана 4-5 тисяч гривень. Інакше його будуть пресувати. Жодна копійка не йде через касу. Усі кошти – це особистий прибуток ректора і деканів.

Особливі “умови співпраці” мають іноземні студенти. Більшість із них не володіють українською, так як і викладачі – їх мовами. Для таких іспит коштує від 50 доларів.

Через тотальну корумпованість студенти не відвідують пари, гарні викладачі покидають роботу. З відповідними знананнями уманський університет випускає у світ вчителів ваших дітей.

11 Вересня, 2019 в 08:00 / Переглядів: 2903

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про