З’явилися подробиці зґвалтування дівчини водієм BlaBlaCar

У Черкаській області 51-річний водій сервісу BlaBlaCar по-звірячому зґвалтував 26-річну дівчину. Спробувавши напоїти свою жертву, чоловік підсипав їй у каву снодійне, а потім вивіз до лісу і насильно вступив із нею у статевий акт.

Дівчина одразу ж написала заяву в поліцію, пройшла медичне обстеження і принесла речові докази. Але з якихось дивних причин правоохоронці не спішили розслідувати справу.

Детальніше — в матеріалі OBOZREVATEL.

Забрав останні 500 гривень

Коли Оля розповідає подробиці того, що з нею трапилося, її голос тремтить, а сама вона як стиснута пружина. “Мені було страшно, я думала тільки про одне, щоб він мене не вбив”, — крізь сльози говорить дівчина.

Ольга поверталася з Одеси 30 серпня. Знайшла на відомому сайті попутників BlaBlaCar водія, який їхав до Черкас. 51-річний Олександр Андрієнко, принаймні так він представився, декілька разів змінював час відправлення.

На сайті було зазначено час — три години дня. Однак, коли дівчина зв’язалася з водієм, він переніс виїзд на 10-ту ранку, потім на 12 годин. Сідаючи в автомобіль, Оля як завжди сфотографувала номер авто і передала своєму хлопцеві, про всяк випадок.

Вересень 11, 2019 в 09:00 / Переглядів: 976

Теми: Події,Суспільство,Черкащина