Через неякісні продукти з черкаського супермаркету в лікарні опинилися 23 особи

За оперативними даними протягом 2-5 вересня 2019 року кількість звернень мешканців м. Черкас з ознаками кишкової інфекції, які вживали в їжу млинці з різною начинкою, придбані у відділі кулінарії (ФОП Буднік Ю.С.) супермаркету «Делікат+», зросла до 23 осіб, у тому числі 7 дітей віком до 17 років. Усі хворі госпіталізовані до КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради з попередніми діагнозами: гостра кишкова інфекція, середній ступінь важкості.

Фахівцями Держпродспоживслужби області проведено санепідрозслідування цього випадку та позапланове інспектування зазначеного закладу з відбором проб питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень.

У ході перевірки виявлені окремі порушення санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

За результатами перевірки направлені 2 приписи щодо усунення виявлених порушень, видано рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів в частині виробництва харчових продуктів оператора потужності ФОП Буднік Ю.С.

Про групове захворювання повідомлено Черкаський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, органи міської влади.

Комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Вересень 9, 2019 в 09:24 / Переглядів: 268

Теми: Події,Суспільство,Черкащина