Черкаські підприємці довірили ПриватБанку понад мільярд гривень

З 1 липня підприємці Черкащини поповнили власні банківські рахунки на 164 мільйони гривень. А наразі ця цифра сягнула 1 млрд 35 млн гривень. Про це пише Діловий регіон.

7 видів кредитних програм для розвитку бізнесу, прості та прозорі умови кредитування, оформлення без застави й зайвої бюрократії та пільгові умови для аграріїв роблять успішною співпрацю бізнесменів Черкащини з банком.

Банкіри нагадують, що цього року ПриватБанк готовий фінансувати малий і середній бізнес на 8 млрд грн. Банк надає не тільки кредити на поповнення обігових коштів, а й кредити на капітальні інвестиції, такі як лізинг спецтехніки, бізнес-іпотека чи інвестиційний кредит.

Так, скориставшись бізнес-іпотекою, можна сплатити до 75% вартості нерухомості за рахунок кредитних коштів, лізинг спецтехніки оформити без застави та за партнерськими програмами під 0,01%, а нарахування процентів за інвестиційним кредитуванням нараховується тільки на використані кошти.

За даними дослідження GFK Ukraine у II кварталі 2019 року ПриватБанк вважають основним банком 46,9% користувачів банківських послуг. Серед клієнтів Банку активних приватних підприємців — 482 155, серед активних юридичних осіб — 186 366.

9 Вересня, 2019 в 14:00 / Переглядів: 364

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про