Понад 500 поліцейських будуть захищати паломників-хасидів в Умані

У 2019 році масові заходи з нагоди святкування паломниками-хасидами юдейський Нового року Рош ха-Шана в місті Умань триватимуть з 29 вересня до 1 жовтня. Публічний порядок та безпеку громадян у мікрорайоні паломництва буде забезпечувати зведений загін поліцейських чисельністю 550 працівників. У секторі комунікації поліції Черкаської області повідомили, що загалом цього року очікується приїзд до Умані понад 30 тисяч паломників-хасидів з різних країн світу.

Понад 500 поліцейських будуть захищати паломників-хасидів в Умані

Про це йшлося під час робочої наради в Умані щодо підготовки до проведення юдейського Нового року Рош ха-Шана. На заході були присутні керівники поліції Черкащини, представники місцевої та обласної влади, а також посол Ізраїлю Ліон Джоел.

– Поліція Черкащини готова до забезпечення публічного порядку під час святкування в Умані. До складу зведеного загону увійде 300 працівників поліції Черкащини та 250 поліцейських з інших регіонів держави. Також на період святкувань очікується приїзд представників поліції Держави Ізраїль, ― зазначається у повідомленні.

9 Вересня, 2019 в 13:00 / Переглядів: 413

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про