У Катеринополі вантажівка заднім колесом провалилась у яму водовідведення

28 серпня у Катеринополі вантажівка, кузов якої був заповнений щебенем, заднім колесом потрапила у яму водовідведення на узбіччі перед мостом неподалік магазину «Стандарт». Яма була накрита бетонною плитою. Бетон розколовся, колесо вантажівки провалилось. На запитання «Чия машина?» люди, що зібрались навколо авто, відповідати відмовились. З їхнього погляду, водій не винен, винна комунальна служба, яка не розмістила жодних маячків біля проблемної ділянки, пише сайт Вісті Черкащини.

«Тут дощами порозмивало. А якби хтось на скутері чи велосипеді в цю яму заскочив? Міг би й вбитися!» − нарікали катеринопільчани.

На місце події виїхала також патрульна служба. Поліцейські прокоментували подію так: «Винних немає. Це просто прикрий випадок через необережність. Протокол ми не складали. ДТП нема. Чи є в цій ситуації провина комунальників, судити не нам. Ми в цьому не спеціалісти. Тут водовідвід. Він був накритий. Засипати зливний отвір не можна, бо тоді вода не буде стікати. Стоятиме на проїжджій частині. Треба бути максимально уважними на дорогах».

Згодом вантажівку з пастки витягли. Яму позначили гілками.

Вересень 7, 2019 в 16:00 / Переглядів: 55

Теми: Події,Суспільство,Черкащина