Кількість людей, що отруїлися в черкаському супермаркеті, зросла

Черкащани отруїлися млинцями з начинками, що були придбані в магазині «Делікат» в ТРЦ DEPO’t center. У одній із сімей, що постраждали від кулінарії, розповіли «18000» про отруєння.

– 1 вересня у обід купили млинці з начинками «курка-сир» і «курка-гриби» в «Делікаті», що в «Депо». Строки придатності були в нормі. Споживали їх через 2 години після придбання із друзями. Наступного дня симптоми отруєння в чоловіка та сина, викликали швидку. Їх поклали в інфекційну лікарню. А вночі погано стало доньці, вже зверталися до педіатра. Я почала лікуватися превентивно, тому симптоми хвороби проявилися «не у всій красі». Опісля чоловік повідомив, що в інфекційну лікарню поступило багато хворих з симптоми отруєння, всі споживали млинці з «Делікату». Також знайомий, який споживав з нами ці млинці, повідомив, що він теж захворів. Ще одна знайома поскаржилася на погане самопочуття і, як виявилося, млинці їла вчора з того ж таки «Делікату». Симптоми у всіх однакові: висока температура, лихоманка, головний біль, слабкість, блювота, діарея», – розповідає в коментарі «18000» черкащанка Людмила, яка просить не вказувати її прізвище.

Як інформує УНН, кількість людей, які були госпіталізовані після вживання куплених у магазині напівфабрикатів у Черкасах, збільшилось до 19.

Станом на 7 год. 6 вересня в міській інфекційній лікарні м. Черкаси залишаються госпіталізованими 19 осіб (з них 6 дітей), які вживали напівфабрикати придбані у магазині „Делікат плюс“ м. Черкаси”.

Раніше повідомлялось про 12 осіб.

Зазначається, що проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Вересень 6, 2019 в 15:45 / Переглядів: 308

Теми: Події,Суспільство,Черкащина