Умань в лідерах серед звернень громадян щодо порушень санітарного законодавства

 90 звернень громадян розглянули в управлінні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства за перше півріччя 2019 року.

Найбільше їх надійшло від жителів м. Черкаси – 24 та м. Умань та Уманського району – 18. Із Христинівського, Черкаського, Звенигородського районів по 6. Зі Сміли, Корсунь-Шевченківського, Черкаського, Драбівського районів – по 4, по 3 звернення з Городищенського, Жашківського, Золотоніського, Канівського, Чорнобаївського по 2, по 1зверненню – зі Шполянського, Чигиринського, Смілянського, Тальнівського, Катеринопільського районів.

Проблеми, які найбільше дошкуляють людям, –  погіршення умов проживання, пов’язаних із застосуванням пестицидів та ядохімікатів, забрудненням атмосферного повітря внаслідок експлуатації промислових, сільськогосподарських підприємств, інших об’єктів, шумовим навантаженням внаслідок експлуатації об’єктів та промислових  підприємств, недотримання вимог законодавства під час розміщення та будівництва об’єктів.

З метою оперативного розгляду звернень громадян Держпродспоживслужба області ініціювала перед органами влади комісійний розгляд 34 звернень. За його результатами на адресу органів влади направлено 18 листів з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань.

З урахуванням повноважень Держпродспоживслужби на підставі частини третьої, статті сьомої Закону України «Про звернення громадян» 10 звернень для розгляду надіслано за належністю іншим уповноваженим державним органам.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» заявникам надані письмові відповіді.

 

За повідомленням ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області

3 Вересня, 2019 в 15:02 / Переглядів: 357

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про