Імена, якими черкащани називали дітей у 2019 році

У відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області розповіли, які  імена стали найпопулярнішими серед черкаських малюків із початку 2019 року.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради, передає 18000.

У першому півріччі 2019 року на Черкащині батьки новонароджених дівчаток найчастіше називали їх такими іменами: Аріана, Вероніка, Вікторія, Діана, Єва, Єлизавета, Марія, Мілана, Поліна, Софія. А от для хлопчиків найчастіше обирали імена Артем, Богдан, Владислав, Данило, Дмитро, Іван, Максим, Матвій, Назар, Олександр.

Меред найрідших імен при державній реєстрації народження:

  • жіночі – Адель, Астра, Еля, Заріна, Іларія, Ляля, Теона, серед яких і подвійні Єва-Марія та дві Анна-Марія;
  • чоловічі – Акім, Василь, Гектор, Ернест, Ісай, Лев, Ярополк, серед яких подвійні Олександр-Домінік та Абу Бакр.

А найнезвичнішими іменами, якими від початку року нарікали новонароджених дітей в Черкасах та області, виявилися жіночі імена Зада, Іва, Севіль, Татевік  та чоловічі імена Арутін, Еван, Нелей, Раміль.

Додамо, що згідно з вимогами Сімейного кодексу України ім’я дитини обирається за згодою батьків. Органи державної реєстрації актів цивільного стану не мають права відмовити в наданні дитині обраного батьками імені на тій підставі, що дане ім’я не вказано в довіднику особистих імен або є скороченим, пестливим.

2 Вересня, 2019 в 09:00 / Переглядів: 280

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про