Голова Христинівської РДА «подарувала» дружку-бізнесмену ставок на 20 років

photo 2019-08-28 17-02-19Голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, яка 19 серпня була звільнена з посади Президентом України Володимиром Зеленським, за час своєї каденції встигла провернути чимало сумнівних оборудок на користь дружків та знайомих. Саме з її подачі відомий на Христинівщині земельний рейдер Сергій Овчарук отримав у оренду на 20 років ставок площею 3,5171 га за символічні 2115,90 грн на рік. Про це пише сайт 04744.інфо.

Які гріхи перед Сергієм Овчаруком таким чином замолювала Людмила Денисюк, невідомо. Та очевидно, що обслуговуючи бізнес-інтереси своїх покровителів Людмила Денисюк обікрала держбюджет, який тепер недоотримує значні кошти з оренди водойми.

Тепер по порядку. Договір оренди земельної ділянки водного фонду державної форми власності площею 3,5171 га з кадастровим номером 7124681500:05:002:0035 було укладено 2 червня 2014 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Агропромислова компанія «Еліт Продукт» та Христинівською районною державною адміністрацією.

У 2017 році під тиском громадськості договір оренди ставу, який знаходиться в адміністративних межах Вербуватської сільської ради Христинівського району, повторно переглядав Черкаський господарський суд.

Відповідач в особі Христинівської РДА довго не з’являвся на судові засідання, навмисно затягуючи розгляд справи. Людмила Денисюк мала б захищати інтереси жителів Христинівщини та вимагати збільшення розміру орендної плати за ставок. Натомість чиновниця почала ухилятися від явки в суд.

Для повного розуміння ситуації варто знати кілька важливих фактів.

По-перше, засновником та фактичним керівником агропромислової компанії «Еліт Продукт», яка орендувала ставок, є сумнозвісний земельний рейдер Сергій Овчарук з селища Верхнячка. Він є добрим товаришем та покровителем Людмили Денисюк, яка проживає у цьому ж населеному пункті. Тож чиновниця з радістю «подарувала» Сергію Овчарукуставок за символічні 2115,90 грн на рік, хоча реальна вартість оренди становить разів у 20 більше.

По-друге, номінальним керівником підприємства-орендатора є Ігор Полиця. Будучи керівником Держкомзему в Христинівському районі, тобто держслужбовцем, він зміг заснувати приватне підприємство «Агротрейт Групп» і внести до статутного капіталу 9 млн 750 тис. грн. Якщо порівняти цю суму з 2115,90 грн на рік за оренду ставка, стає смішно і сумно водночас.

Отже, через відсутність заперечень зі сторони голови Христинівської РДА Черкаський господарський суд визнав чинним договір про оренду ставка за символічну ціну. І це не єдиний випадок, коли Людмила Денисюк запустила руку в бюджет району. Хоча чиновницю вже звільнили, наслідки її діяльності на посаді гальмуватимуть економічний розвиток Христинівського району ще не один рік.

А тепер вишенька на торті ― нещодавно стало відомо, що безробітна Людмила Денисюкчималими хабарями прокладає собі дорогу до крісла голови Христинівської районної ради. А раптом колишній чиновниці вдасться підкупити депутатів і знову стати біля керма? Чиї бізнес-інтереси вона захищатиме цього разу?

Наразі ми проводимо розслідування цієї ситуації. Про всі подальші новини інформуватимемо вас.

30 Серпня, 2019 в 08:15 / Переглядів: 901

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про