Екс-голова Христинівської РДА Людмила Денисюк хоче купити собі крісло голови райради за хабар кожному депутату

Колишня голова Христинівської районної державної адміністрації Людмила Денисюк, яку 19 серпня звільнив із посади Президент України Володимир Зеленський, намагається шляхом підкупу депутатів стати головою Христинівської районної ради. Про це сайту «04744.info» повідомило джерело в Службі безпеки України.

Нещодавно відбулося засідання депутатів Христинівської районної ради, нібито присвячене об’єднанню громад. Проте депутатів зібрали з іншого приводу. Під час наради йшла мова про повернення Людмили Денисюк до влади. Чиновниця пригляділа собі крісло голови районної ради, яке наразі займає 65-річний Анатолій Бордун.

Екс-голова РДА вирішила знову пробратися на керівну посаду в Христинівському районі за допомогою підкупу. Реалізувати цей план Людмилі Денисюк допомагає її кум Володимир Бойко, який живе з нею в одному селищі та за дивним збігом обставин є депутатом Христинівської райради.

Наразі ця дружня команда їздить по домівках депутатів, обіцяє їм золоті гори та вмовляє взяти хабаря.

За голос на свою користь Людмила Денисюк видає кожному депутату по 10 000 гривень. Подейкують, що сума хабаря в окремих випадках сягає 20 000 гривень. Очевидно, не всі продаються за десять тисяч, дехто оцінює себе дорожче. При цьому в райраді 34 депутати. Тож загальна сума може становити понад ПІВМІЛЬЙОНА гривень.

Звідки у Людмили Денисюк такі гроші? Очевидно, що цю колосальну суму вона «назбирала» під час перебування на посаді голови РДА. І планує вкрасти ще більше, якщо готова віддати такі гроші за крісло голови районної ради.

Нагадаємо, що проти Людмили Денисюк вже відкрито три кримінальних провадження, і це лише початок.

Скільки ж може ця корупціонерка лізти у владу?

Наша редакція продовжить стежити за розвитком подій навколо одіозної екс-голови Христинівської РДА. Про всі подальші новини будемо інформувати вас.

28 Серпня, 2019 в 13:26 / Переглядів: 1513

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про