На Черкащині шукатимуть кандидатури на посаду директора обласної психлікарні

Заступник голови Черкаської облради Валентин Тарасенко 20 серпня провів перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора обласної психіатричної лікарні.

1_18

Про це інформує виконавчий апарат облради.

На початку роботи членів комісії повідомили про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», у тому числі механізми повідомлення членом Комісії про конфлікт інтересів та його подальші дії. Кожним членом комісій було заповнено відповідні заяви про відсутність конфлікту інтересів.

Також учасників засідання було поінформовано щодо завдань, визначених відповідними розпорядженнями обласної ради, й про порядок голосування при розгляді кандидатур та визначенні переможця конкурсу.

У ході засідання члени комісій також обговорили й затвердили перелік кваліфікаційних вимог до осіб, які бажають брати участь у конкурсі; умови розміщення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті обласної ради; подальшого оприлюдненням запису відеофіксації конкурсного відбору; встановили регламент виступів та обговорення членами комісії претендентів під час проведення конкурсу та обговорили інші установчі питання подальшої роботи.

28 Серпня, 2019 в 13:00 / Переглядів: 618

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про