Юна черкащанка пройшла за конкурсом до восьми вишів і вирішила стати танкісткою

Юна черкащанка пройшла за конкурсом до восьми вишів і вирішила стати танкісткою

У Харківському військовому інституті танкових військ НТУ «ХПІ» вперше в історії держави прийняли Присягу на вірність Україні п’ятеро дівчат. Серед них – 17-річна Марія Сергєєва з Черкащини з династії військових. Її дідусь був льотчиком, батько – капітаном-зв’язківцем, який пройшов АТО. 

Про це інформує Козацький край.

Марія закінчила два курси медичної академії, коли раптом зателефонувала батькам з військкомату і сказала, що хоче стати офіцером. Батько поставився до вибору доньки з розумінням, підтримала і мама.

Щоб переконатися у своїх можливостях, дівчина подала документи до шести цивільних та двох військових вишів. За результатами ЗНО пройшла в усі, але вибрала саме інститут танкових військ. Тут, окрім конкурсу сертифікатів, довелося пройти ще й професійний психологічний відбір, а також на рівні з хлопцями здавати іспит з фізичної підготовки – крос, підтягування. У танку Марія ще не була, але під час «курсу молодого бійця» він гуркотів над її головою – коли черкащанка була в траншеї, притискаючи автомат – таке випробування входило у початковий вишкіл майбутніх офіцерів ЗСУ…

26 Серпня, 2019 в 12:00 / Переглядів: 314

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про