У Tinder з’явилися профілі замків Черкащини

У додатку для пошука знайомств Tinder з’явилися профілі українських замків, серед яких і два черкаських. Так, шукають “знайомств” палац графа Шувалова та садиба Даховських.

Про це повідомляє “Громадське”.

Створення сторінок замків у  Tinder стало ініціативою благодійного фонду “12 Вартових”. Таким чином активісти привертають увагу до занедбаних пам’яток та збирають гроші на їхню відбудову.

– Вразливий та ніжний одинак 294-х років шукає свою музу, прихисток та розраду. Мені так не вистачає любові та огляду. Сподіваюся завершити ці пошуки, бо #самотністьруйнує і я так не звик жити без любові, – пише про себе палац Шувалова.

Теж шукає музу і не скупиться на обіцянки й інший самотній черкащанин – палац Даховських.

– Самотній інтелектуал 249-х років шукає музу задля продовження вишуканого життя, сповненого музики, танців та душевних бесід. Я не розчарую тебе, моя муза!, – підписав профіль палац.

Поспілкуватися із цими “красенями” можна тільки тоді, коли ви утворили з ними пару. Для цього і палац, і ви маєте вподобати один одного. Оскільки функціонал Tinder не дозволяє шукати профілі користувачів, натрапити на них можна тільки випадково.

– Ми думали про те, що зараз замки дуже покинуті, ними ніхто не опікується, до них ніхто не навідується. Вони дуже самотні і ми вирішили, що буде непогано, якщо кожен із цих замків чи фортець стане одинаком чи одиначкою, які персоніфіковано заговорять до людей, – розповідає членкиня команди “12 Вартових” Анастасія Соломатіна.

Оскільки мета проекту полягає у тому, щоб розповісти про пам’ятки якомога ширшій аудиторії, замки та фортеці охоче спілкуються з усіма. А з іноземцями – англійською.

– На такі профілі люди реагують бурхливо. Ми відповідаємо, що ми – замок, і хочемо дружити. Ми можемо запросити в гості або розповісти більше про себе. Даємо посилання на проект. Нам часто пишуть: нічого собі, дуже круто, давайте я про вас розкажу своїм друзям, – говорить Анастасія Соломатіна.

За словами активістів, у разі бездіяльності замки “проживуть” не більше 60 років, поки погода та час не зруйнують їх повністю.

– Люди мають більше дізнатися, що такі замки є. Вони поки що є. Їх ще можна врятувати. Маємо надію, що завдяки такій ініціативі люди захочуть допомогти. Можливо, вони візьмуть участь у толоці, хтось має цікаві ідеї і долучиться до проекту. Допомагати можна по-різному, – додає Анастасія Соломатіна.

25 Серпня, 2019 в 10:00 / Переглядів: 396

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про