Рейтинг навчальних закладів Умані та району за результатами ЗНО

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області за підсумками ЗНО 2019 року. Уманські навчальні заклади посіли перше і останнє місце в загальній таблиці.

Рейтинг складено з використанням офіційного звіту, оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти. Всього до списку внесено 316 навчальних закладів.

За результатами рейтингу, у місті Умань та в області зокрема найкраще впоралися з тестуванням учні НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”

Найгірші результати ЗНО по місту показали випускники Уманського медичного коледжу.

За результатами рейтингу, в Уманському районі найкраще впоралися з тестуванням випускники Городецької загальноосвітньої школи.

Найгірші результати ЗНО по району показали учні Оксанинської школи.

Варто виокремити рейтинг відокремлених структурних підрозділів Уманських вищих навчальних закладів, що створені на території області з метою забезпечення потреб у фахівцях місцевого ринку праці та наближення місця навчання студентів до їх місця проживання, розташованих в інших територіальних громадах.

Серед даних навчальних закладів першість посів Відокремлений структурний підрозділ “Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва”, а найгірший результат в області отримав Канівський коледж культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – відокремлений структурний підрозділ університету.

Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

22 Серпня, 2019 в 15:26 / Переглядів: 736

Теми: Аналітика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про