Черкащину планують розділити на чотири райони

Черкащину хочуть "розрізати" на чотири райони

 Міністерство регіонального розвитку спільно з експертами презентувало ідеальний проект нового адміністративно-територіального устрою Київської, Черкаської та Тернопільської областей. Про це пише “ТСН” з посиланням на коментар віце-прем’єра Геннадія Зубка.

Ідеальна модель Київщини передбачатиме чотири райони: Ірпінський, Васильківський, Білоцерківський і Броварський, які розіб’ють на 45 об’єднаних територіальних громад (24 – міські, селищні – 14, сільські – 7). Найбільшим районом за кількістю жителів буде Білоцерківський – майже 487 тисячі. Далі йдуть Броварський – майже 474 тис., Васильківський – майже 436 тис. та Ірпінський – майже 359 тис.

Черкаська область передбачатиме також чотири райони: Черкаський (найбільший за кількістю жителів), Уманський, Звенигородський і Золотоніський (найменша кількість жителів). У регіоні діятиме 37 ОТГ, із яких міські – 16, селищні – 9, сільські – 12.

Для Тернопільщини також передбачено чотири райони: Тернопільський (найбільший за кількістю жителів), Бережанський (найменша кількість жителів), Кременецький і Чортківський. В області діятиме 47 ОТГ (міські – 18, селищні – 13, сільські – 16).

19 Серпня, 2019 в 09:06 / Переглядів: 612

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про