У Черкасах боржникам почали відключати світло

Будинки, де відключатимуть світло 15 березня
Продовжується кампанія по відключенню боржників від електропостачання, яку ТОВ «Черкасиенергозбут» розпочала у минулому місяці. З 12 серпня проводиться відключення боржників, які мають борг за спожиту електричну енергію за червень. 
Нагадуємо, що ТОВ «Черкасиенергозбут неодноразово попереджало споживачів, які вчасно та у повному обсязі не розрахувались за спожиту електроенергію про реальну можливість припинення  електроживлення.
Оплату за спожиту електричну енергію необхідно здійснити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка. Суму заборгованості з оплати за електричну енергію зазначено в рядку рахунка «До сплати».
Також інформуємо, що відновлення постачання електричної енергії проводиться протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості тільки після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) – від 350 грн; на опорі – від 1500 грн до 4000 грн.
Своєчасні та повні розрахунки за спожиту електричну енергію – це запорука світла і добробуту у вашій оселі.
 

16 Серпня, 2019 в 13:07 / Переглядів: 352

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про