Півроку без спільного даху: дорослого сина-кривдника черкаська феміда відселила від матері

Днями Соснівський районний суд Черкас заборонив 31-річному чоловіку проживати разом із матір’ю і сестрою. Термін заборони – шість місяців. Про це інформує прес-служба суду.

Із заявою до суду звернулась сама жінка – 67-річна жителька Черкас. Вона просила видати обмежувальний припис відносно її сина, який протягом дев’яти років знущається над нею та її хворою донькою.

Пенсіонерка – власниця житла. Її 31-річний син ніде не працює, натомість постійно вимагає у неї гроші. Жінка наголошує, що в разі відмови доросле чадо починає поводитись агресивно, неадекватно, ображати її та власну сестру – б’є, принижує, чинить психологічний тиск, а крім того ще вимагає, аби вона продала належну їй нерухомість та всі кошти віддала йому.

До слова, чоловік має у власності будинок в селі у Черкаській області, який йому придбала мати, сподіваючись, що він переїде жити окремо.

З приводу неправомірної поведінки сина мати неодноразово зверталася в різні інстанції, щоб якось вплинути на нього та припинити його агресивну поведінку, але реальної допомоги не отримала.

Жінка вказувала, що поки поліція розбирається, щодня продовжуються знущання над нею та її донькою з боку сина. Він, зрозумівши безкарність своїх дій, став ще більш агресивним. Тож у матері та її доньки вже не лишилось сил терпіти психологічний тиск.

Суд відразу призначив справу до розгляду. Кривдник на судове засідання не з’явився.

В судовому засіданні доводи заяви знайшли своє підтвердження, а тому суд вважав, що видача обмежувального припису виключить наявність ризиків повторного вчинення домашнього насильства, надасть можливість родині емоційно заспокоїтися та вирішити питання спільного проживання остаточно.

Відтак, суд задовольнив вимоги заявниці, видав обмежувальний припис та заборонив перебувати кривднику в місці спільного проживання з матір’ю протягом шести місяців.

Вказане рішення суду підлягає до негайного виконання, а його оскарження не зупиняє виконання.

12 Серпня, 2019 в 09:49 / Переглядів: 409

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про