Уманчанка прикинулася смертельнохворою аби видурювати гроші на лікування

25-річну уманчанку Анну Бобух звинувачують у шахрайстві з благодійним збором грошей. Жінка нібито захворіла на рак та потребувала негайного лікування. Кошти взялися збирати волонтери. Згодом надійшла шокуюча для всіх новина – хвора померла. Та за кілька днів з’ясувалося, що насправді вона жива. Про це пише сайт Вечірні Черкаси.

– В інтернеті є багато всеукраїнських груп взаємодопомоги. Учасники обмінюються речами, допомагають продуктами, збирають гроші,  – розповідає волонтерка Любов Романюк.  –  Документи ретельно перевіряють, але у разі екстреного випадку, тим більше якщо учасниця довго в групі, не до довідок. Як грім серед ясного неба – Аня Бобух в реанімації. Онкологія, вагітна, кесарів, потім знову реанімація, кома. Ми всі раділи інформації, що Ані стало краще й молилися, коли починався криз. Про це адміністраторів кількох груп повідомляв чоловік Ані через Вайбер. Вона навіть намагалася теж бути активною: щось коментувала, виставляла фотографії. На початку червня дівчата, як зазвичай, поцікавилися її здоров’ям. «Вона померла. Аня стала ангелом. Поховання відбудеться в Умані». Так відписав зі сторінки Анни чоловік.

Після цього телефон Анни Бобух вимкнули, а сторінки в соціальній мережі видалили.

– За кілька днів одна із учасниць благодійної групи випадково з’ясовує, що Аня жива і не хворіє, – обурюється Романюк. –  Поки перевіряли інформацію, один із її телефонів починає приймати дзвінки. «Ми вас ні про що не просили. Аня жива, гроші повертати не збираємося», – такою була відповідь.

Гроші на лікування жінка просила і в знайомих та родичів.

Кілька років тому вона вийшла заміж за мого двоюрідного брата і була вагітною  – згадує канівчанка Ірина Календюк, –  Все було ніби добре, але в один день в неї зник живіт і навіть чоловік не знав, що сталося з дитиною. Ми всі були  шоковані. Невдовзі вони розлучилися і через деякий час вона знову вийшла заміж. І ось з’явилися ці всі фото про онкологію. Ми всі вірили їй. Писала мені, брату, всім родичам. Скидали більше, ніж просила . Думали, лиш би вона переборола цю недугу, хоч уже вона ніхто нам.

Анна Бобух народилась в Умані. Після другого одруження перебралась в село Червона Слобода, звідки пізніше виїхала разом із чоловіком. Востаннє її бачили в Черкасах.

Дуже багато їй на Слободу надходило безкоштовних посилок, – розповідає працівниця Червонослобідської сільської ради. Називатися не хоче.  – Була вагітною, але втратила дитину. Про це вона має довідку. А от довідку про хворобу не давала ні нам, ні волонтерам. Останні до нас зверталися, коли з’явилась інформація, що ця жінка надурила людей. Коли я побачила фото й розповідь про хворобу в неї на сторінці в соцмережі, запропонувала прийти, й написати заяву на отримання допомоги. Треба було лише документи з лікарні. Вана відмовилась, посилаючись на зайнятість. Поки жила тут, сусіди запідозрили, що ніякої хіміотерапії не було, а голову сама голила. Де зараз вона, не знаю. Кажуть, десь в Черкасах.

Перед «смертю» Бобух писала, що потребує грошей на виїзд за кордон. Там нібито й мали робити операцію.

За наданим раніше волонтерам номером мобільного жінка не відповідає. Чи відкрита проти неї кримінальна справа, в поліції поки не кажуть.

9 Серпня, 2019 в 13:00 / Переглядів: 740

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про