Голова Христинівської РДА Людмила Денисюк розікрала кошти, виділені на продукти для шкіл і дитсадків

У 2019 році через махінації відділу освіти Христинівської районної державної адміністрації під час тендерних закупівель продукти харчування для дитсадків та шкіл Христинівського району закуповувались втричі дорожче їх реальної вартості. Зокрема, мова йде про 26 дошкільних та 21 загальноосвітній навчальний заклад, про це повідомляє сайт 04744.інфо.

Під час торгів за постачання картоплі у школи та дитсадки у 2019 році відділ освіти Христинівської РДА дискримінував учасників аукціону. Антимонопольний комітет України зафіксував цей факт та скасував результати тендеру. Проте під час повторного аукціону переможцем знову став «зручний» для РДА підприємець.

Ситуація повторилася під час торгів за постачання у навчальні заклади твердого та кисломолочного сиру. Тут відділ освіти вже відкрито віддає тендер «своїм».

У конкурентів знаходять дріб’язкові невідповідності у документах, а тендер отримує підприємець із найвищими цінами на молочку.

Так школи та дитсадки Христинівщини переплачують за продукти 82,033 тис. грн. За ці гроші можна було б придбати дітям м’яса, яке вони бачать у їдальнях раз у сто років. Але ж ні, відділ освіти на чолі з Людмилою Марченко сумлінно виконує розпорядження голови Христинівської РДА Людмили Денисюк, бо вона є її родичкою.

photo 2019-08-06 16-36-29

Наживатися на дітях ― це верх нахабства. При цьому свою власну доньку Анастасію очільниця Христинівської РДА балує: відправляє на курорти та оплачує подорожі за кордон. Сама ж Людмила Миколаївна теж полюбляє розважитись, проводить значну частину часу в Києві. Зрозуміло, за які кошти. Пройшло декілька місяців, але цю справу ніхто й не думає розслідувати. Чому?!

Все просто, адже коханцем Людмили Денисюк є начальник Христинівського відділення поліції Сергій Ненахов. Він покриває усі її корупційні махінації.

Вона розважається з Ненаховим і «набиває» свій гаманець дитячими коштами, тому, очевидно, про здоров’я дітей думати не планує.

Саме так колишня вчителька з селища Верхнячка 3-ій рік поспіль активно розкрадає державні кошти. За цей час вона встигла добряче збагатитись, адже купуючи втридорога, краде у дітей, батьків і родин.

На ці «чесно зароблені» Голова Христинівської РДА може дозволити собі купити елітну нерухомість, нове та дороговартісне авто Nissan Qashqai, вартістю в півмільйона гривень. Інформацію про наявний транспортний засіб Людмила Миколаївна вирішила не вказувати у щорічній декларації про доходи.

photo 2019-08-05 18-51-14

І це лише одна з численних корупційних схем Людмили Денисюк, тому за такі дії її давно час звільнити з посади. А поки проти неї порушено карну справу, розслідування якої постійно блокується. Про подальші схеми Денисюк будемо інформувати вас.

7 Серпня, 2019 в 13:05 / Переглядів: 558

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про