Порушення трудових прав осіб з інвалідністю виявили у 45 суб’єктів господарювання

Між Управлінням Держпраці у Черкаській області та Черкаським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів планово здійснюється обмін інформацією відповідно до умов Угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин у сфері здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, пише Діловий регіон.

Так, на підставі даних, отриманих від Фонду соціального захисту інвалідів, у червні фахівці Управління провели 8 планових та 52 позапланових перевірки щодо додержання законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

При проведенні перевірок 45 суб’єктів господарювання виявлено порушення вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», зокрема щодо:

– недотримання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю (ТОВ «Златой Пегас», ТОВ «КВЕЛЛ», ТОВ «Вальмасервіс», ТОВ «Оберіг АНП – Агро», КП «Побут», ПП «Сав Тракс», ТОВ «380 В», ДП «Гурман» тощо);

– відсутності реєстрації у Фонді соціального захисту інвалідів (ПП «Вільхове», ПП «Сосновий», СФГ «Володимир», ПП «Уманська швейна фабрика» та інші);

– неподання звітів про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю (ТОВ «Деревобуд-Умань», КП «Комунальник», ПП «Ремонтник», ТОВ «Лани Драбівщини», КООП «ПАВІК» тощо).

За результатами перевірок керівникам зазначених суб’єктів господарювання внесено приписи, якими зобов’язано усунути виявлені порушення.

На розгляд до місцевих судів передано 33 протоколи про притягнення керівників до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 188-1 КУпАП (СТОВ «Обрій», ФГ «Дружба 2», ТОВ «Шрамківський ЦЗ», ПП «Ремонтник» тощо), інформують у прес-службі правління Держпраці у Черкаській області.

6 Серпня, 2019 в 15:10 / Переглядів: 561

Теми: Аналітика,Економіка,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про