Незабаром на Черкащині стартує сезон полювання на пернату дичину

Під час наради із користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів було прийняте рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину у другу суботу серпня, а саме 10 серпня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформаціюЧеркаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На початку засідання розглянули результати обліку пернатої дичини в мисливських угіддях області. Як зазначив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, результати отриманого обліку пернатих дозволяють проводити полювання в цьогорічному мисливському сезоні. Наразі здійснюється розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання).

Щодо визначення термінів полювання, то одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину у другу суботу серпня, а саме  10 серпня.

Заступник начальника Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Людмила Довга нагадала основні вимоги до оформлення необхідної документації на відкриття полювання.

Головний спеціаліст Держпродспоживслужби в Черкаській області Олена Соколова доповіла про минулорічну вакцинацію лисиць та про ймовірне проведення вакцинації восени цього року. Зупинилася також на питанні африканської чуми свиней та розповіла про ситуацію з АЧС в Україні.

Директор ТОВ МРГ «Черкаське», голова відокремленого підрозділу громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців і користувачів мисливських угідь» у Черкаській області  Олег Кравцов розповів про перший з’їзд цієї організації, який відбувся нещодавно у Києві. Делегати зі всієї країни, в тому числі й із Черкащини,  обрали президента Асоціації, його заступників, Раду, визначили свою основну мету та прийняли ряд важливих для спільноти мисливців рішень.

5 Серпня, 2019 в 08:41 / Переглядів: 676

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про