У селі на Черкащині, яке потопало у власному смітті, розпочато прибирання

У селі на Черкащині, яке потопало у власному смітті, розпочато прибирання (ФОТО)

25 липня на одній із вулиць села Худяки, яка була завалена горами непотребу, розпочато прибирання стихійного сміттєзвалища. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив голова Леськівської сільської ради Роман Василина, передає Вичерпно.

– Нагадую, що на території села Худяки заборонено викидати сміття! Для цього організований централізований вивіз сміття від населення із пільговою платою у п’ять гривень з однієї людини за місяць (це при тому, що реальна вартість таких послуг становить 35 гривень з однієї людини за місяць). Користуйтеся наданою можливістю і не засмічуйте рідне село! — йдеться у дописі.

Зазначимо, що за викидання сміття, чинним законодавством, передбачено штрафні санкції у розмірі від 340 до 1360 грн. плюс компенсація збитків за ліквідацію та утилізацію сміття.

У селі на Черкащині, яке потопало у власному смітті, розпочато прибирання (ФОТО)

Нагадаємо, що жителі села Худяки запевняють, що така проблема наявна вже декілька років, але за її вирішення досі ніхто не брався.

Керівництво Леськівської ОТГ запевнило, що у громаді організований збір сміття і щороку те сміття вигорталося. Машина централізовано вивозить непотріб, але багато жителів Худяків відмовляються платити за вивезення сміття по 17,5 гривень з особи.

4 Серпня, 2019 в 15:12 / Переглядів: 756

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про