Цьогоріч на Черкащині працевлаштували понад 6 тисяч молодих людей

З початку року статус безробітного мали 10 202 особи з числа молоді (30,6% загальної кількості безробітних). З них допомогу по безробіттю протягом року отримували  8 188 молодих людей. Зокрема 3 102 особи отримує допомогу на кінець звітного періоду, повідомляють в обласному центрі зайнятості. За його сприяння цьогоріч знайшли роботу 6 095 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного. Повідомляють у обласному центрі зайнятості, пише Дзвін.

Серед безробітних у віці до 35 років 87,3% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 41,3% раніше займали посади службовців; 46% – займали робітничі місця. Решта громадян належала до осіб без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Усього статус безробітного мали 227 випускників, з них: 182 особи випускники вищих навчальних закладів та 45 осіб випускники професійно-технічних закладів.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності, державною службою зайнятості протягом року здійснено професійне навчання  на замовлення роботодавців 1313 безробітних у віці до 35 років.

3 Серпня, 2019 в 12:40 / Переглядів: 380

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про