Більше 100 млн грн спрямують на реалізацію природоохоронних заходів в Черкаській області

Цьогоріч на реалізацію природоохоронних заходів за рахунок коштів держбюджету запланували використати 106,7 млн грн. Зокрема субвенції державного місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності на суму 45,4 млн грн у м. Умань, Монастирищенському, Уманському, Христинівському районах. А з державного фонду регіонального розвитку – 1,2 млн грн.

Про це розповіла начальниця Управління екології та природних ресурсів ОДА Олена Звягінцева, передає Діловий регіон.

Рішенням Черкаської обласної ради від 21.06.2019 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.12.2018 «Про обласний бюджет на 2019 рік» затверджено бюджетні видатки на реалізацію 32 заходів на загальну суму 30013,405 тис. грн за рахунок коштів обласного бюджету.

Фінансування планують спрямувати, зокрема, на охорону та раціональне використання водних ресурсів, раціональне використання й зберігання відходів виробництва і побутових відходів, на заходи щодо екологічно безпечного збирання, зберігання відходів пестицидів у Драбівському, Звенигородському, Монастирищенському, Тальнівському районах, охорону й раціональне використання природних рослинних ресурсів (озеленення), збереження природно-заповідного фонду та ін.

Водночас цього року на виконання природоохоронних заходів місцевими бюджетами (міські, сільські, селищні, об’єднаних територіальних громад) заплановані видатки в сумі 35178,4 тис. грн.

2 Серпня, 2019 в 12:35 / Переглядів: 525

Теми: Аналітика,Економіка,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про