На Черкащині вантажівка розгубила відходи м’ясопереробки

26-го червня у Єрківській ОТГ трапилась надзвичайна подія. Автівка, що перевозила відходи м’ясопереробки великої рогатої худоби (ймовірно у Тальне на м’ясокістковий завод) розгубила свій вантаж.

Про це пише сайт Вісті Черкащини.

За словами очевидців, відкрився задній борт і вміст кузова розтрясло. «Птічнік розстелив гниючі рештки відходів забою від власних воріт і аж до виїзду із села Залізнячка в сторону Катеринополя (приблизно 5 км)», – пише єрківчанин Валерій Прилука у мережі «Фейсбук». Зауважимо, що «птічнік» – народна назва колишнього великого підприємства. Зараз це звичайний цех, у якому забивають худобу.

Звісно, за сучасних 30-градусних температур, це обернулось великим лихом. Сморід стояв неймовірний. Навівав до навколишніх дворів. До ліквідації наслідків підключили пожежників.

– Після того, як працівники комбінату зібрали хляки, дорогу обробили хлоркою. Це щось страшне! Як там можна дихати? Пожежники змивають, але ж воно випаровується! Все йде в повітря. Оце наробили! – скаржаться мешканці Єрок та Залізнячки.

– Це справжнє лихо з цим «птічніком», – нарікав о півдні й голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий, – Я з 4-ьох ранку на ногах. Сподіваюсь, до кінця дня все буде очищено. Та там і так уже майже все прибрали.

Втім, з наслідками цієї події продовжили боротьбу й наступного дня, 27-го. Пожежна продовжувала мити дорогу.

«Насувається гроза і цей непотріб змиє людям у двори й городи! Вони будуть дуже раді…»,– вболівали дописувачі «Фейсбук»-спільноти «Катеринопільська громада».

Червень 29, 2019 в 12:41 / Переглядів: 178

Теми: Події,Суспільство,Черкащина