На Звенигородщині планують відкрити цех із заморозки ягід та фруктів

У Чижівці, яка ввійшла до Водяницької ОТГ Звенигородського району, планують відкрити цех із заморозки ягід та фруктів. Наразі тривають перемовини з інвесторами.

17062019200044807

Про це йшлося під час зустрічі керівників ОТГ із жителями Чижівки, в якій узяв участь і виходець з Водяників, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко, інформують «Вісті Черкащини».

Зібрання у нещодавно відремонтованому сільському Будинку культури. Голова громади Руслан Каюк говорив як про набутки, так і про подальшу перспективу розвитку ОТГ. Так, ведучи мову про перевиконання бюджету громади на 16 відсотків, він наголосив: на досягнутому зупинятися аж ніяк не можна. Адже, окрім всього іншого, необхідно відремонтувати їдальні у двох школах, відновити роботу дитсадка, поповнити додатковою технікою нещодавно створене комунальне господарство, організувати безперебійне підвезення дітей з Попівки, де було реорганізовано школу, до інших навчальних закладів, для чого потрібно придбати шкільний автобус. Тут є певна надія на аграріїв, які орендують землі на території ОТГ, проте необхідно думати й про залучення інших додаткових коштів.

Про перспективи Водяницької ОТГ та зокрема про приведення у належний стан доріг, говорив у своєму виступі й Олександр Черевко.

25 Червня, 2019 в 08:00 / Переглядів: 587

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про