Черкаські ЗМІ оприлюднили розцінки на передвиборну агітацію

Черкаські теле- і радіокомпанії та друковані видання оприлюднили розцінки вартості свого ефірного часу та одиниць друкованої площі для проведення передвиборної агітації на позачергових виборах народних депутатів України, що відбудуться 21 липня цього року, пише Діловий регіон.

Відповідне повідомлення, розміщене в №24 (від 29 травня) обласної газети «Черкаський край».

Так, вартість одиниці друкованої площі в газеті «Черкаський край» становить 12 гривень (з ПДВ).

Телерадіокомпанія ВІККА повідомляє учасників виборчого процесу, що вартість однієї секунди ефірного часу для проведення агітації становить 15 гривень. ТРК «Ільдана» інформує, що вартість однієї секунди для передвиборної агітації обрахована в розмірі 5 гривень 73 копійки. Телерадіоорганізація «На хвилі Корсуня» повідомляє, що секунда ефірного часу коштує 1 гривню 20 копійок, а секунда виготовлення ролика – 7 гривень.

Редакція «Голос громади», радіомовлення якої розповсюджується на Уманський та прилеглі до нього райони, інформує, що вартість секунди в ефірі радіо коштує 2 гривні. Редакція радіомовлення Чорнобаївського району повідомляє вартість розцінок в ефірі радіо в розмірі 2 гривні за секунду, пише procherk.info.

На Черкащині вибори народних депутатів відбудуться в семи одномандатних виборчих округах: 194-й (центр округу – Черкаси), 195 (центр – Черкаси), 196 (Корсунь-Шевченківський), 197 (Канів), 198 (Сміла), 199 (Жашків), 200 (Умань), інформують у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА у Черкаській області.

Червень 24, 2019 в 12:51 / Переглядів: 278

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина