У черкащанки вилучили півтонни фальсифікованих тютюнових виробів

У черкащанки вилучили півтонни фальсифікованих тютюнових виробів
За повідомленням оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області велику партію фальсифікованих тютюнових виробів та тютюнової сировини вилучили днями з незаконного обігу співробітники податкової міліції.

У межах проведення операції «Акциз-2019» встановлено жительку регіону, яка у одному з торговельно-складських приміщень Черкас здійснювала зберігання та реалізацію фальсифікованих тютюнових виробів (махорки) та тютюнової сировини.

Реалізацію фальсифікату правопорушниця здійснювала у тому числі через сайт безкоштовних оголошень у мережі інтернет та спеціально створені закриті групи у месенджерах. За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання близько 470 кілограмів тютюнової сировини та тютюнових виробів (махорки) без марок акцизного податку України загальною вартістю майже 600 тис. гривень.
Стосовно вказаної громадянки складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 1772 КУпАП.

23 Червня, 2019 в 11:43 / Переглядів: 403

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про