Черкащанка перетворила хобі з виготовлення прикрас на успішний заробіток

Освіта програміста, участь у конкурсі краси та виготовлення прикрас ручної роботи. Черкащанка Анастасія Лук’яненко впевнена, що кожна людина повинна робити лише ту справу, яка дійсно припала до душі. В ексклюзивному матеріалі«ВиЧЕрпно» дівчина розповіла, у чому полягає особливості індустрії хендмейду.

Дівчина робить прикраси вже чотири роки. – Першу авторську прикрасу для нареченої, яку я виклала на продаж до Інтернету, придбали за годину. Саме звідти все й почалося, – розповіла вона.

За її словами, хендмейд – це хобі, за яке вона отримує грошову винагороду.

– Кожна прикраса індивідуальна не тільки за терміном виробництва, але й за вимогами замовників. На виготовлення однієї прикраси я можу витратити як дві години, так і п’ять днів. Якщо це термінове замовлення, то можу виготовити прикрасу за один день. Наприклад, на виготовлення корони витрачаю приблизно п’ять днів роботи, на гребінець — від години до семи днів.

Найближчим часом майстриня планує взяти участь у конкурсі за кордоном, підготувавши унікальну європейську колекцію за новими трендами. Це буде весільна колекція, яка складатиметься з браслетів, сережок і корони.

Червень 16, 2019 в 12:13 / Переглядів: 140

Теми: Суспільство,Черкащина