На Черкащині готуються до реконструкції шляхопроводу на міжнародній трасі

На Черкащині готуються до реконструкції шляхопроводу на міжнародній трасі

У Христиніському районі продовжуються підготовчі роботи до реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на міжнародній трасі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Вже завершено роботи із влаштування тимчасового залізничного переїзду на час проведення реконструкції шляхопроводу, який минулого тижня було введено в експлуатацію. Тимчасовий залізничний переїзд, який працюватиме під час проведення реконструкції шляхопроводу, освітлюватиметься вночі, матиме шлагбаум та семафор. Вже цього тижня тимчасовий переїзд запрацює, коли розпочнуться роботи із реконструкції шляхопроводу, а рух автомобільного транспорту буде скеровано по тимчасовій об’їзній дорозі.

Наразі продовжуються роботи з влаштування тимчасової об’їзної дороги з асфальтобетонним покриттям. На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, рух штучною спорудою для усіх видів транспорту буде закрито. Поруч буде влаштовано тимчасову об’їзну дорогу. На автодорозі М-12 буде облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху.

Демонтажні роботи на шляхопроводі розпочнуться тільки після завершення будівництва тимчасової об’їзної дороги.

Червень 11, 2019 в 16:29 / Переглядів: 277

Теми: Події,Суспільство,Черкащина