Стало відомо, коли “Чорнобиль” покажуть на центральному телеканалі

Українська телепрем’єра найкращого серіалу усіх часів, за версією IMDb, “Чорнобиль” відбудеться 18 червня о 20:45 на каналі “1+1”.

5-серійний проект від НВО покажуть в ефірі телеканалу “1+1” протягом 3-х днів ― 18, 19 та 20 червня, пише “Уніан”.

Американська прем’єра серіалу спричинила світовий суспільний резонанс і підвищила інтерес до історії вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Вже після виходу першої серії в мережі з’явились рецензії кінокритиків, оцінки відомих зірок, лідерів думок і захоплені емоційні відгуки інших глядачів.

Ведучий “Сніданку з 1+1” Єгор Гордєєв у своєму блозі теж ділився думками про серіал.

“Це емоційна енциклопедія подій, де окремі сцени відтворені з такою точністю хроніки, що просто до мурах. А от із радіацією українцям і всім європейцям треба вчитися жити пліч-о-пліч століттями. І про це після виходу проекту “Чорнобиль” з новою силою заговорили науковці й політики всього світу”, – написав він.

Рецензію на проект написав кінокритик Андрій Алфьоров, пояснюючи, чому глядачі всього світу полюбили серіал і визнаючи талант його продюсерів і режисерів.

“У 5-годинному міні-серіалі американського гіганта HBO і Sky Atlantic знаходиться місце і фільму-розслідуванню, і навіть мелодрамі про овдовілу дружину пожежного Василя Ігнатенка. “Чорнобиль” ― це про страх, який інтимніший за все на світі. Чому глядач так полюбив серіал, забувши “Гру престолів”? Відповідь полягає в естетській площині: “Чорнобиль” ― це художній, естетський витвір. І глядача приваблює любов до якісного продукту. “Чорнобиль” має неймовірну образотворчу силу і темп розповіді. Ми впізнаємо себе, навіть якщо ніколи не були ліквідаторами, фізиками-ядерниками, генсеками, солдатами, співробітниками станції, пожежними або лікарями. Але відчуваємо, що такими ж очима дивилися б на світ, освітлений страшною пожежею 4-го енергоблоку”, – пише він.

Емоційно про серіал написала в соцмережі ц українська блогерка Маріанна Бойко.

“Знала, що мені буде складно. Я вразлива. Зранку, поки світлий день, передивилася всі 5 серій одразу. На 4-й серії ридала, сидячі на кухні перед ноутом”, – зазначає Маріанна.

Саундтрек до вже культового серіалу “Чорнобиль” на прохання продюсерів проекту створив муніципальний чоловічий хор “Гомон” у Львові.

10 Червня, 2019 в 15:45 / Переглядів: 273

Теми: Події,Політика,Світ,Суспільство,Україна

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of