На Черкащині поки жінка сапала город, з її хати винесли гроші

Ще довго відходитиме від шоку пенсіонерка з Водяного Шполянського району після того, як її обікрали просто серед білого дня. Як розповіли працівники правоохоронних органів, у той невдалий день жінка поралася на городі, адже після дощів там роботи вистачало. Доки господині не було на подвір’ї, до неї навідалася непрохана гостя.

Про це повідомляють «Шполянські вісті».

Чужу чорняву жінку жителька села Г. встигла побачити, коли нароблена поверталася з городу. На ту мить крадійка саме вибігла з її хати, яку пенсіонерка забула закрити на замок перед тим, як піти сапати городину. А може, й не забулася, а просто звикла так робити через довірливість.

Як виявилося згодом, з хати водянської жінки зникло 17 тисяч гривень. Про це вона повідомила у Шполянське відділення поліції, проте правоохоронцям нічого конкретно пояснити не змогла. У зв’язку з цим начальник Шполянського відділення поліції Вадим Різник звертається до жителів району з проханням не залишати будинки відчиненими, коли господарі не мають змоги за ними наглядати. Адже надмірна довірливість і безпечність дорого обходиться.

6 Червня, 2019 в 14:00 / Переглядів: 748

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про