Двоє російських поліцейських попросили політичного притулку в Україні

11 квітня у прикордонному пункті пропуску “Гоптівка” до прикордонників звернулось двоє громадян РФ, які працюють у поліції Росії, з проханням про політичний притулок в Україні.

Про це повідомляє сайт Держприкордонслужби.

За словами громадян Росії, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин в аптеках на ділянці своєї відповідальності

“Росіяни пояснили, що особи, які потрапили в поле їх зору, як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ”, – йдеться в повідомленні.

Також вони розповіли, що наразі стосовно них на території РФ сфабрикована та розслідується “замовна кримінальна справа”.

“Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням  “зверху” вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їх свободі, здоров’ю та навіть життю”, – йдеться в повідомленні.

Наразі прикордонники перевіряють, чи об’єктивна інформація, яку надали росіяни.

12 Квітня, 2019 в 10:27 / Переглядів: 514

Теми: Політика,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про