На Черкащині горіла церква

23 березня о 22:30 із селища Єрки на пульт зв’язку катеринопільських рятувальників надійшло повідомлення про загорання дровника на території Автономної церкви християн віри євангельської. Про це на своїй фейсбук-сторінці пише речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко.
Як стало відомо, вогонь спочатку охопив дровник але дуже швидко поширився на сусідню надвірну споруду, а звідки вже на сам молитовний будинок. Прихожани намагалися власними силами протистояти стихії, проте зрозумівши, що крім молитви буде непогано залучити на боротьбу із вогнем ще й рятувальників, зателефонували «101».

У відповідності до районного плану залучення сил і засобів, до місця пожежі на вулицю Звенигородська, були оперативно спрямовані усі можливі протипожежні ресурси. Крім 2-х відділень Катеринопільської пожежно-рятувальної частини, прибули також черговий караул місцевої пожежної команди із селища Єрки, а також пожежний розрахунок ДПК ТОВ «Катеринопільський елеватор».
Спільними зусиллями пожежу о 23:30 було локалізовано, а о 00:20 повністю ліквідовано.

Крім боротьби із вогнем, пожежним спільно із прихожанами вдалось організувати евакуацію з будинку коштовних, релігійних та інших матеріально-технічних цінностей. 

Вогнем пожежі знищено дровник, пошкоджено перекриття надвірної споруди та частину покрівлі молитовного будинку.
Будівлю Церкви, завдяки оперативним та професійним діям фахівців ДСНС вдалось врятувати.
За попередніми даними причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

 

Березень 25, 2019 в 12:01 / Переглядів: 214

Теми: Суспільство